| Napięcie źródła | 12V / 24V |
| Moc | 144W / 288W |
| Wymiary [mm] | 74,5 x 36 x 17 |
Kontroler 12V/24V RGB+CCT/RF 12A Mi-Light 3-in-1 FUT037S+
70,00 zł
Na stanie
Na stanie
Informacje dodatkowe
| Rodzaj napięcia (AC/DC): | Stałe (DC) |
|---|---|
| Napięcie źródła | 12/24V |
| Prąd | 6A |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | od -20 do +60°C |
| Kolor | Biały |
| Zasięg | do 30 m |
| Złącze | zaciski śrubowe |
| Długość | 74,5 mm |
| Szerokość | 36 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Gwarancja | 2 lata |





