| Napięcie źródła | 5 – 24V |
| Wyjście | 6A / kanał |
| Wymiary [mm] | 74,5 x 36 x 17 |
Kontroler 5V-24V cyfrowy 6A Mi-Light SPIR3
59,00 zł
Na stanie
Na stanie
Informacje dodatkowe
| Napięcie źródła | 5-24V |
|---|---|
| Prąd | 6A |
| Moc wyjściowa | 50-240 W |
| Sygnał wyjściowy | SPI(TTL) 800Kbs |
| Kropki pikseli | Jednokolorowy (2048), RGB (1536), RGBW (1024) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | od -10 do +40℃ |
| Zdalne sterowanie | radiowe |
| Zasięg | do 30 m |
| Długość | 74,5 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 36 mm |
| Gwarancja | 2 lata |




