| Kolor | Czarny |
| Wymiary [mm] | 120 x 52,5 x 21 |
Pilot RGBW/RF Mi-Light 4-strefowy czarny FUT096-B
98,00 zł
Na stanie
Na stanie
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zdalne sterowanie | radiowe |
| Zasięg | do 30 m |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Wysokość | 21 mm |





