| Zasilanie | bateria 3A CR2032 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary [mm] | 86 x 86 x 27 |
Panel naścienny MONO/CCT pokrętło biały MiLight K1
65,00 zł
Na stanie
Na stanie
Informacje dodatkowe
| Zasilanie | bateria 3A CR2032 |
|---|---|
| Zasięg | do 30 m |
| Kolor | Biały |
| Długość | 86 mm |
| Szerokość | 86 mm |
| Wysokość | 26,5 mm |
| Gwarancja | 2 lata |





