| Kolor | Czarny |
| Wymiary [mm] | 120 x 37,5 x 15 |
Pilot RGB+CCT/RF Mi-Light czarny C4
70,00 zł
Na stanie
Na stanie
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zdalne sterowanie | radiowe |
| Zasięg | do 30 m |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 37,5 mm |
| Wysokość | 15 mm |





